2016 metai

Comfort hotel LT Rock‘n‘roll Vilnius pelnė net 2 tarptautinius apdovanojimus

2016 01 26Per kelis žingsnius nuo senamiesčio įsikūręs Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll Vilnius buvo įvertintas už nuoširdžiausią ir profesionaliausią bendravimą su svečiais. Apdovanojimai lietuvių komandai buvo įteikti sausio 18 dieną, Stokholme, "Nordic Choice viešbučių Oskarų" ceremonijoje.

Ši šventė „Nordic Choice“ tinkle vyksta kiekvienais metais. Viešbučius vertina ne tik tinklo savininkas - vienas garsiausių Norvegijos verslininkų - Petter Stordalen, bet ir tinklo vadovai, nepriklausomi ekspertai bei žinoma patys svečiai.

Comfort LT viešbutis nurungė 187 konkurentus - skirtingus viešbučius, priklausančius Nordic Choice tinklui. Įveikti prabangius Danijos, Norvegijos, Švedijos viešbučius padėjo labai aukštas Vilniaus viešbučio vertinimas populiariuose kelionių portaluose Booking.com, Trip Advisor, taip pat aktyvus bendravimas socialinėse medijose.

Viešbutis nuo pat savo atidarymo garsėja kaip laužantis aptarnavimo standartus, su svečiais bendraujantis betarpiškai ir nuolatos siekiantis nustebinti ir pradžiuginti tiek savo svečius, tiek ir savo darbuotojus.

"Kiekvienas atvykęs svečias mums yra draugas, o kai pas tave į svečius atvyksta seniai nematytas draugas, juk stengiesi juo pasirūpinti kuo geriausiai", - Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll Vilnius sėkmės receptą atskleidė viešbučio vadovė Rūta Pulkauninkaitė- Macikė.

Lietuvių komandos valdomas viešbutis buvo nominuotas net penkioms kategorijoms: švariausias tinklo viešbutis, draugiškiausia viešbučio registratūros komanda, geriausias metų darbuotojas, geriausias viešbutis Comfort viešbučių grupėje, viešbutis, profesionaliausiai valdantis socialinius tinklus.

Pirma vieta laimėta geriausios komunikacijos socialiniuose tinkluose kategorijoje bei pelnytas švariausio viešbučio tinkle vardas. "Šitie įvertinimai yra kiekvieno mūsų darbuotojo nuopelnas ", - sakė viešbučio direktorė Rūta Pulkauninkaitė- Macikė. " Taip pat, tokie apdovanojimai yra svarbūs ne tik mums, bet ir visai Lietuvai, ypač Vilniui: gausybė skandinavų nuo šiol žino, kad mūsų, lietuvių, profesionalumas ir draugiškumas yra ne tariamas, o tikras".

„Comfort Hotel LT“ viešbutis yra vienas didžiausių sostinėje – net 200 įvairių kategorijų kambarių, 4 konferencijų salės (telpa nuo 15 iki 120 žmonių). Viešbutyje yra įsikūręs vienas geriausių restoranų mieste – „Time“. Svečių patogumui visą parą veikia treniruoklių salė, galima pasivaišinti nemokama kava bei arbata. Svečiai bei konferencijų dalyviai gali naudotis 54 vietų požemine automobilių aikštele bei sparčiausiu nemokamu internetu Lietuvoje.

Daugiau informacijos:
Rūta Pulkauninkaitė – Macikė
Viešbučio vadovė
Tel. Nr. +370 610 65930
El.p. adresas: rpm@choice.lt