2016 metai

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariais -partneriais tapo UAB "Audrineta"

2016 01 18


Esame 2002 m. įkurta interjero tekstilės įmonė, sukaupusi ilgametę darbo patirtį. Atstovaujame ir bendradarbiaujame su didžiausiais Vakarų Europos gamintojais, kurie specializuojasi užuolaidų, baldinių ir staltiesinių audinių, puošybos elementų bei gobelenų gamybos srityje. Pas mus galite įsigyti ne tik užuolaidas, bet ir jų aksesuarus, karnizus, tapetus.

VIEŠBUČIAMS siūlome specialios paskirties sertifikuotus audinius, atitinkančius visus priešgaisrinius reikalavimus. Galime pasiūlyti įvairius nedegius, savaime išsivalančius audinius. Oras patalpoje tampa švaresnis, gaivesnis, tokie audiniai tinka alergiškiems žmonėms. Tuo tarpu audiniai, padengti teflonu, apsaugo nuo garų, riebalų bei dulkių, į juos neįsigeria nemalonūs kvapai. „Bioactive”(antibakteriniai) audiniai yra itin higieniški, apsaugo nuo mikroorganizmų ir toksinų, tinka ligoninėms, maitinimo įstaigoms. Sugeriantys garsą akustiniai audiniai – puikus sprendimas studijoms ar klubams.

SIUVAME PATALYNĘ. Siekdami užtikrinti sveiką, higienišką ir patogų poilsį, viešbučiams, senelių namams ir ligoninėms siuvame patalynę, higieninius pagalvių bei čiužinių užvalkalus. Gaminiai gali būti pasiūti iš natūralios medžiagos, neperšlampamo, higieniško, antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminčio audinio „Cotopur“.

SIUVAME UŽUOLAIDAS, ROMANETES, AUSTRIJETES, ŠIRMAS. Teikiame užuolaidų dizaino paslaugas. Montuojame karnizus, galime pakabinti užuolaidas.

SIUVAME STALTIESES, TAKELIUS, SERVETĖLES, SIJONUS STALAMS. Iš kokybiškų audinių pasiūtai staltiesei nereikia rimtos priežiūros, ji yra patvari, atspari vandeniui ar ugniai. Staltiesė – ne tik praktiškas apdengimas, bet ir išskirtinis interjero dizaino elementas.

SIUVAME LOVATIESES, PAGALVES IR KITUS AKSESUARUS. „Audrinetos“ lovatiesės, pagalvėlės, širmos ir kiti interjero tekstilės gaminiai suteiks unikalumo. Mūsų meistrai parinks tokias medžiagas ir spalvas, kurios sukurs itin jaukią atmosferą interjere.

SIUVAME BALDŲ, KĖDŽIŲ UŽVALKALUS. Siūlome visoje Vakarų Europoje populiarias dekoratyvinių, baldinių audinių ir gobelenų kolekcijas iš Italijos, Ispanijos, Belgijos, Skandinavijos ir kitų šalių. Bendradarbiaudami su architektais, interjero dizaineriais ir baldų gamintojais, atrinkome tai, kas pradžiugins ieškančius optimalaus kainos ir kokybės santykio. Audiniais atnaujinsite pabodusius ar nusidėvėjusius baldus, suteiksite jiems išskirtinę išvaizdą.