2017 metai

RADISSON BLU VIEŠBUTIS KLAIPĖDA SKELBIA APIE “SAFEHOTELS” SERTIFIKATĄ

2017 08 28

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog viešbučiui „Radisson Blu Hotel Klaipėda“ buvo suteiktas tarptautinio lygio „Safehotels“ sertifikatas. Dėl šio sertifikato viešbutis „Radisson Blu Hotel Klaipėda“ tapo 188-uoju „Carlson Rezidor Hotel Group“ viešbučiu, kuriame įgyvendinta „Safehotels“ programa.

Turistai bei keliaujantys verslo atstovai tikisi, kad viešbutis garantuos saugią jų viešnagę. Taigi, Radisson Blu viešbučiai rūpestingai vertina saugumo sąvoką svetingumo industrijoje.

“Gauti tokios rūšies sertifikatą yra didelė garbė. Aptarnavimas ir rūpinimasis svečiais yra mūsų verslo pagrindas. O tai, kad esame nepriklausomai sertifikuoti, patvirtina, jog mūsų pagrindinės vertybės atitinka vieningą, tarptautiniu mastu pripažintą standartą”, sako viešbučio Radisson Blu Klaipėda generalinė vadovė Gita Silmale.

Iki šiandienos, „Safehotels“ sertifikavimo procesas jau yra įvykdytas 187 „Rezidor Grupės“ tinklo viešbučių Europoje, Vidurio Rytuose, Afrikoje bei Azijoje. Radisson Blu Klaipėda viešbutis tapo 27-uoju, kuriam buvo suteiktas šis sertifikatas, Rytų Europoje bei Rusijoje.

„Safehotels“ sertifikatas patvirtina, kad viešbutis orientuojasi į pagrindinius svečių asmeninės nuosavybės saugumo elementus ir yra parengęs tinkamus reagavimo planus tuo atveju, jeigu atsitiktų nelaimė ar bet kokio pobūdžio nenumatytas atvejis. Sertifikatas reiškia, kad viešbutis sąžiningai rūpinasi asmenine savo svečių gerove. Kasmet vykdomas nepriklausomas „Safehotels“ auditas ir sertifikavimas nepaprastai stiprina tokio bendravimo vertę. Pasirašiusi susitarimą su „Safehotels“, „Carlson Rezidor Hotel Group“ pakėlė ir taip aukštą vidinių atsargumo priemonių lygį dar vienu laipteliu aukščiau, – teigia „Safehotels Alliance“ AB generalinis vadovas Hans Kanold.

2014 m. gruodį „Carlson Rezidor Hotel Group“ pasirašė susitarimą su „Safehotels“ – pasauliniu mastu pripažinta saugumo konsultacijų organizacija. Pagal šį susitarimą „Carlson Rezidor“ tapo pirmąja didžiąja tarptautine viešbučių grupe, kuri naudojasi pasaulyje pripažinta nepriklausoma sertifikavimo programa, siekdama būti naudinga svečiams, darbuotojams bei savininkams. Įvykdžius oficialų „Safehotels“ sertifikavimo procesą viešbutyje „Radisson Blu Hotel Klaipėda“, 2017 m. rugpjūčio mėn. jam buvo suteiktas Sertifikatas.

 

Norint gauti daugiau informacijos, prašau susisiekite:
Elena Zlatoustovskaya, Rytų Europos ir Rusijos komunikacijų bei viešųjų ryšių direktorė
El. paštu: elena.zlatoustovskaya@carlsonrezidor.com
arba
Aistė Matjošaitytė, Pardavimų ir Rinkodaros Vadovė Radisson Blu viešbutyje Klaipėdoje
El. paštu: aiste.matjosaityte@radissonblu.com


Apie Radisson Blu®
„Radisson Blu®“ yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių viešbučių prekių ženklų, turintis beveik 300 viešbučių, veikiančių 69 šalyse. Gyvą, šiuolaikišką ir viliojantį „Radisson Blu“ svetingumą apibūdina unikali „Yes I Can!SM“ aptarnavimo filosofija, o visi pirmos klasės viešbučiai pasižymi įvairiomis išskirtinėmis savybėmis, kurios padeda įveikti šiuolaikinius kelionių iššūkius, įskaitant ir 100 % pasitenkinimo garantiją. „Radisson Blu“, kuris visame pasaulyje išsiskiria kaip prekių ženklas, naudojantis šūkį „Hotels Designed to Say YES!SM“, rasite vaizdingą vizualinę moderniausio stiliaus šventę, kur žavesys slypi detalėse. „Radisson Blu“ viešbučiai įsikūrę geriausiose didžiųjų miestų, oro uostų vartų ir laisvalaikio krypčių vietose visame pasaulyje.

„Radisson Blu“ yra „Carlson Rezidor“ viešbučių grupės, kuriai taip pat priklauso „Quorvus Collection“, „Radisson®“, „Radisson Red“, „Park Plaza®“, „Park Inn® by Radisson“ ir „Country Inns&Suites By CarlsonSM“, dalis. Norėdami pateikti rezervaciją ar gauti daugiau informacijos, užsukite į www.radissonblu.com. Prisijunkite prie „Radisson Blu“ socialinėse informavimo priemonėse: @RadissonBlu paskyra „Twitter“ ir „Instagram“ bei Facebook.com/RadissonBlu.

Apie „Rezidor Hotel Group“
”Rezidor Hotel Group" yra viena iš dinamiškiausių viešbučių kompanijų pasaulyje ir ”Carlson Rezidor Hotel Group” narė. Rezidor Hotel Group tinklui priklauso daugiau nei 480 veikiančių ir statomų viešbučių su 106 000 kambarių, išsidėsčiusių 80+ šalių ir teritorijų.

„Rezidor“ nuosavybei priklauso tokie galingi pasauliniai prekių ženklai: „Quorvus Collection“, „Radisson Blu®“, „Radisson Red“, „Park Inn® by Radisson“. 2016-aisiais, „Rezidor“ įsigijo 49% “Prizeotel” akcijų. Daugumoje viešbučių klientai gali naudotis „Club CarlsonSM“ – viena iš pelningiausių lojalumo programų, kuriai U.S. News ir World Report skyrė apdovanojimą „Top Three Hotel Rewards Programs“.

2006 m. Lapkričio mėn. "Rezidor" buvo įtrauktas į Nasdaq Stokholme, Švedijoje. 2016 metais gruodžio mėn. "HNA Tourism Group Co. Ltd." ("HNA Group Co, Ltd." padalinys) - vykdanti aviacijos, turizmo, svetingumo, finansų ir internetinių paslaugų ir kitų sektorių veiklą, tapo pagrindiniu ”Rezidor Group” akcininku.

„Rezidor Hotel Group“ ir jos prekių ženklai turi 43,700 darbuotojų visame pasaulyje, o jos buveinės įsikūrusios Mineapolyje, Minesotos valstijoje ir Briuselyje, Belgijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, užsukite į www.carlsonrezidor.com ir sekite „Twitter“ @carlsonrezidor