2016 metai

Apklausų rezultatai žada sėkmę CONVENE 2017

2016 05 20CONVENE bendruomenė kalba ir mes tuo labai džiaugiamės. Apklausų rezultatai dar labiau sustiprino parodos – kontaktų mugės CONVENE poziciją tarp svarbiausių konferencijų turizmo industrijos B2B tipo renginių Europoje.

2016 m. renginio apklausa aiškiai parodė, kad tiek parodos dalyviai, tiek užsienio renginių organizatoriai bei planuotojai yra visiškai patenkinti renginiu. Net 94% dalyvių rekomenduotų renginyje dalyvauti kitiems kolegoms ir daugiau nei pusė apklaustųjų (62%) jau renginio metu gavo tiesiogines verslo užklausas, kurių vertė siekia 2 mln. eurų. Tuo tarpu 88% užsienio renginių organizatorių mano, jog CONVENE atitinka jų verslo lūkesčius, ir net 98% akcentavo savo paslaugas pristatančių parodos dalyvių profesionalumą ir pasiruošimą. Svarbu pažymėti, kad renginių organizatorių ir parodos dalyvių santykis buvo didesnis nei 2:1 ir tai yra vienas geriausių rezultatų net tarp gerokai didesnių tokio tipo renginių Europoje
 
“Natūralu, kad mes nepaprastai džiaugiamės apklausos rezultatais. Tokius aukštus įvertinimus pasiekti mums padėjo visa Vilniaus konferencijų organizavimo verslo bendruomenė. Kartu mes sukūrėme pasaulinio lygio renginį, kuriuo įtvirtinome Vilnių kaip lyderį Baltijos regione,” – apklausos rezultatus komentavo renginio organizatorė Vilniaus turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė.

Penktoji Baltijos regiono konferencijų turizmo paroda – kontaktų mugė CONVENE įvyks 2017 m. vasario 8-9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“. Renginyje laukiama daugiau nei 170 užsienio renginių organizatorių besidominčių renginių organizavimu regione. Savo paslaugas jiems pristatys daugiau nei 70 kompanijų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, Danijos, Suomijos, Rusijos. Planuojama, kad renginio metu įvyks apie 3750 iš anksto suplanuotų susitikimų.

Įmonės, norinčios dalyvauti CONVENE 2017 jau gali registruotis renginio interneto svetainėje www.convene.lt
 
Daugiau informacijos:
Jolanta Beniulienė
Vilniaus turizmo ir konferencijų biuro vadovė
L.e.p. VšĮ „GO Vilnius“ direktorė
+370 618 81598, jolanta.beniuliene@vilnius.lt