2016 metai

Vilniaus savivaldybės turizmo skyrius organizuoja mokymus

2016 04 18Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turizmo skyrius organizuoja svetingumo mokymus, skirtus maitinimo įstaigų darbuotojams, visiems norintiems svetingai aptarnauti savo svečius.

Sutikdami svečią visada stengiamės sudaryti jam gerą įspūdį – pasitikti su šypsena, nuspėti jo poreikius ir juos vykdyti. Visa tai padeda klientui susidaryti nuomonę apie mūsų svetingumą, pagarbą jam. Mokymų metu sužinosite kaip profesionaliai valdyti konfliktines situacijas. Patyrę dėstytojai padės suprasti kylančių konfliktų su klientais priežastis, sužinosite kaip reaguoti į tam tikras situacijas, jas spręsti ir su klientu rasti bendrą problemos sprendimą.

Mokymų metu lektoriai pristatys susikalbėjimo su skirtingais klientais strategijas, jų tipus, pateiks praktinius jų taikymo pavyzdžius. Svetingumo mokymuose taip pat sužinosite kaip tam tikrose situacijose valdyti savo emocijas, ką savivertė turi bendro su asmenine atsakomybe ir kaip tai įtakoja darbo rezultatus.

Lauksime Jūsų visų, jaunų ir jau turinčių patirties, norinčių papildyti savo žinių bagažą ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Mokymai vyks 2016 m. balandžio 27 d., 08.30 – 17.00 val., Vilniaus miesto savivaldybėje, Tarybos posėdžių salėje (2 aukštas), Konstitucijos pr. 3.

Mokymų kaina: 15 EUR
 
Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis:
Tel. 211 2316 arba el.paštu info@vilniaussvetingumas.lt
 
Registracija vyksta iki balandžio 26 d.