Konsultacijos verslui

R Deal – įmonė, kuriai galite patikėti savo rūpesčius.

Kompetentingi specialistai suteiks Jums profesionalią pagalbą kuriant ir vystant verslą apgyvendinimo, maitinimo, grožio ar kitų paslaugų srityse. Rengiame technologinius projektus, paruošiame visus reikalingus dokumentus leidimų ar licencijų gavimui, dirbame su valstybinėmis institucijomis.

R Deal specialistai taip pat Jums gali padėti, jei norite parduoti verslą, o esant poreikiui plėstis, ruošiame verslo franšizės dokumentus.

 Daugiau informacijos čia

VšĮ "Rimavičius"
Jakšto g. 9 - 244, Vilnius
tel. 8 618 21002  

info@rimavicius.lt
www.rimavicius.lt 
https://www.facebook.com/rimavicius

 

_____________________________________________________________________________________________

 

Sunku atsirinkti patikimus darbuotojus? Reikia geriausių? Pakaks tik nuotraukos!

Darbuotojų atranka remiantis veidotyra nėra naujiena, tačiau mokslininkų sukurta tai atliekanti kompiuterinė programa - tikras perversmas fenotipologijos moksle. Taip sumažinamas žmogiškasis faktorius, kartu su juo ir galimų klaidų tikimybė. Šis patentuotas mokslinis išradimas naudojamas spec. tarnybų visame pasaulyje, dabar prieinamas ir Lietuvoje. Psichologai profesionalai apdoros nuotrauką šia kompiuterine programa, o Jums pateiks išsamią analizuojamojo charakteristiką, leidžiančią įvertinti jo patikimumą, reagavimo būdą sudėtingose situacijose, lankstumą, gebėjimą dirbti komandoje ir daugelį kitų charakteristikų.

Norint būti geriausiu – būtina žinoti daugiau! Susisiekite ir susitarsime dėl bendradarbiavimo.

doc. dr. Š. Klizas

+37064509909

ksarunas@yahoo.com