LIETUVOS VIEŠBUČIŲ IR Į pradžią RESTORANŲ ASOCIACIJA
Naujienos Apie mus
Nariai Kontaktai
lithuanianhotels.lt
Įstatai
Apgyvendinimo imonių klasifikavimas
KODĖL VERTA BŪTI NARIU?
Kaip tapti nariu
Rėmėjai
Rašykite mums
Viešbučių ir restoranų tiekėjai
Skelbimai
Mokymai
Parodos
LVRA nariai siūlo darbą
Prisijungimo vardas: 
Slaptažodis: 
Prisiminti
Naujienų prenumerata

Viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ generaliniu direktoriumi tapo Kai Schukowski
2017-01-10
 


Naujasis generalinis direktorius kilęs iš Vokietijos. 2009 m. jis baigė Dubajuje įsikūrusią Emirates Academy of Hospitality ir ėjo įmonės veiklos analitiko pareigas pagrindinėje „Kempinski“ būstinėje Ženevoje, būdamas tiesiogiai pavaldus kompanijos vykdomajam direktoriui. Po dvejų metų buvo paskirtas regiono veiklos direktoriumi, atsakingu už visus „Kempinski“ viešbučius Kinijoje ir pirmojo kiniško viešbučių prabangos prekės ženklo „NUO“ vystymo strategiją.

2013 m. vasarą, būdamas 26-erių, Kai Schukowski buvo paskirtas prabangaus JAE kurortinio viešbučio „Kempinski Hotel Adjman“ vadovu, o netrukus – jo vykdomuoju direktoriumi. 2015 m. spalį sėkmingai viešbučiui vadovavęs p. Schukowski buvo įvertintas prestižiniu „Hotel Manager / EAM of the Year“ apdovanojimu , o 2016 m. sausį jis buvo paskirtas viešbučio generaliniu direktoriumi. Kai Schukowski, kuriam dabar 30 metų, yra jauniausias generalinis direktorius per visą „Kempinski“ grupės istoriją.

Apie savo naująsias pareigas p. Schukowski sakė: „Po darbo „Kempinski“ grupėje Kinijoje ir generalinio direktoriaus pareigų Viduriniuosiuose Rytuose džiaugiuosi, kad grįžtu į Europą, kur yra mūsų viešbučių grupės šaknys. „Kempinski Hotel Cathedral Square“, įsikūręs sostinės širdyje, yra tikras brangakmenis ir viešbučių Baltijos šalyse lyderis. Viešbutis nuolat priskiriamas prie geriausių pasaulyje, vertinant svečių atsiliepimus, todėl būtent jį pirmiausia renkasi mūsų žymūs ir įtakingi klientai.

Tikiuosi tęsti sėkmingą jo veiklą ir į šį laikui nepavaldų prabangų viešbutį atnešti šviežių idėjų bei savo kūrybingumo.“

Apie viešbutį „Kempinski Hotel Cathedral Square“

Viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“ įkurtas Vilniaus senamiestyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Viešbutyje yra 96 prabangūs kambariai ir apartamentai, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į senamiestį ir vieną didžiausių miesto įžymybių – Katedros aikštę.

Ypatinga vieta, turtinga istorija ir stilingas dekoras sukuria prabangos, elegancijos ir išskirtinumo

pojūtį. Būtent todėl viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“ yra ideali vieta keliaujantiesiems poilsio ar verslo tikslais. Viešbutyje veikia apdovanojimą pelnęs restoranas „Telegrafas“, barai

„Le Salon Bar & Lounge“, „Atelier Wine Boutique and Tasting Bar“, modernus 600 kv. m konferencijų centras, taip pat „Kempinski The Spa“ – išskirtinis poilsio ir sveikatingumo centras.

 

Apie „Kempinski“ viešbučius

„Kempinski Hotels“ yra seniausia prabangių viešbučių grupė Europoje, įkurta 1897 m. „Kempinski“ viešbučiai žinomi ne vien dėl nepriekaištingo aptarnavimo ir aukščiausio lygio svetingumo, bet ir dėl pastatų, kuriuose jie įsikūrę, išskirtinumo, savitumo. „Kempinski“ grupei šiuo metu priklauso 75 penkių žvaigždučių viešbučiai 30 šalių. Viešbučių grupė plečiasi tiek Europoje, tiek Viduriniuosiuose Rytuose, tiek Afrikoje ir Azijoje. Kiekviename viešbutyje rasite viską, dėl ko „Kempinski“ prekės ženklas yra toks stiprus ir žinomas, tačiau visada išlaikomas ir išskirtinis pastato paveldas. Grupės turtas –

ir istoriškai svarbūs pastatai, ir apdovanojimus pelnę miestietiški viešbučiai, prašmatnūs atostogų apartamentai, taip pat prestižinės rezidencijos. Visi pastatai spinduliuoja kokybe, kurios tikisi „Kempinski“ svečiai, tačiau visada atsižvelgiama ir į vietines kultūros tradicijas. „Kempinski“ yra vienas Tarptautinio viešbučių aljanso („Global Hotel Alliance“) – didžiausio pasaulyje nepriklausomų viešbučių aljanso, 2014 m. šventusio veiklos dešimtmetį, – įkūrėjų.

kempinski.com/press • globalhotelalliance.com

 

Jei pageidautumėte daugiau informacijos:

Birutė Leimontaitė • Pardavimų ir rinkodaros vadovė

Kempinski Hotel Cathedral Square

Universiteto g. 14 • 01122 Vilnius • Lietuva
Tel. +37052201165 • Mob. +37061088094

Birute.Leimontaite@kempinski.com • www.kempinski.com/vilnius

 


 

Anhören

Umschrift

Wörterbuch - Detaillierten Wörterbucheintrag anzeigen

 

 
Atgal   Spausdinti  
RĖMĖJAI
 
 
 
 
 
 
© LVRA. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.